Wyniki 34. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [22/23 czerwca 2018]

Wyniki 34. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej.

IV liga kujawsko-pomorskia - 34. kolejka

Sobota
Kujawiak Lumac Kowal - Cuiavia Inowrocław 1:0 (0:0)
Informują: Wojciech Nawrocki, Kamil Walczak
90+3 - koniec. Kujawiak kończy na miejscu gwarantującym utrzymanie w przypadku wycofania się jednej z drużyn z rozgrywek...
90 - 3 minuty doliczone
73 - żk W. Jakubowski z faul
71 - Witold Jakubowski z dystansu, z 25 metrów pika po rykoszecie, ale parada bramkarza Cuiavii
70 - 1:0
65 - 1:0
GOOOL 60 - Ratajczyk 1:0 po podaniu Szymczaka
60 - 0:0
53 - Malinowski faulował Wiśniewskiego na 19 metrze, tylko żółta kartka.
Jastrzembski za krytykę decyzji sędziego upomniany żółtą kartkę. Słupski z wolnego rykoszet Wojnowski, broni
50 - 0:0
45 - przerwa, 0:0
43 - Wiśniewski znów sam na sam, ale Wojnowski, bramkarz Kujawiaka lepszy
38 - Wiśniewski sam na sam, ale strzał obok słupka Kujawiaka
27 - czerwona kartka dla Mateusza Brzóstowskiego (Cuiavia) za kopnięcie Piotra Szablewskiego
20 - 0:0
19 - Szymczak z 16 merów tuż przy słupku
13 - Ratajczyk sam na sam, broni bramkarz
10 - 0:0
8 - Szymczak z 16 metrów, broni bramkarz gości
5 - Babaian nad bramką
1 - goście od środka Kujawiaka
Cuiavia jest już pewna tytułu mistrzów wiosny ! Gratujemy
KUJAWIAK: Wojnowski - Suchomski (5, Mateusz Jakubowski, 64, W. Jakubowski), M. Jakubowski, Ratajczyk, Malinowski, Śmigiel, Kwiatkowski, Szymczak, R. Jakubowski Szablewski, Shevts
CUIAVIA: Piernik - Jastrzembski, Majchrzak, P. Wiśniewski, Słupski, Brzóstowski, Timm, Maciejewski, Babaian (61, Ignatowski), Protsyshyn, Jastrzębski (74, M. Wiśniewski)
g. 17, Daniel Mateusiak z Szubina);

Notecianka Pacio Pakość - Sokół Radomin 1:2 (1:1)
Informuje Hubert Chmielewski
90 - koniec
83 - zmiana w zespole gospodarzy, 65-letni Tadeusz Grupa wchodzi na boisko. To jego ostatni mecz w karierze
80 - 1:2
GOOOL 74 - Paweł Jachowski z karnego 1:2
70 - 1:1
60 - 1:1
55 - 1:1
45 - 1:1, przerwa
35 - 1:1
GOOOL 27 - Piotr Marcinkowski 1:1
GOOOL 21 - Krawczyk 1:0
10 - 0:0
1 - Sokół od środka
W podstawowym składzie gospodarzy Krawczyk z zespołu juniorów młodszych
Notecianka: Krajewski, Swojnóg , Bednarek, Kempski, Krawczyk, R.Babiarz, Sudoł, Słowiński, Delekta, Kala, Wójcik
Sokół : Miłosz Szponikowski, Filiński, Piotrowski, Czajkowski, Waldemar Jachowski, Dawid Muchewicz, Kamil Szponikowski, Paweł Jachowski, Marcinkowski, Konrad Muchewicz, Marcinkowski
g. 17, Dariusz Drozd z Bydgoszczy);

Poznaliśmy nowych czwartoligowców. Wyniki ostatniej kolejki 5.ligi grupa 1

Unia Janikowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3 (0:1)
Informuje Cezary Smieszny
90 - koniec
GOOOL 81 - Miłosz Sadowski 1:3
GOOOL 73 - Szymon Brzeziński z karnego 1:2
GOOOL 59 - Przemysław Kędziora 1:1. 38 bramka w sezonie
55 - 0:1
45 - 0:1, przerwa
25 - 0:1
GOOOL 10 - Adam Młodzieniak 0:1
g. 17, Sławomir Winiecki z Zamościa);

Start Warlubie - Lider Włocławek 4:2 (1:1)
Informuje Marcin Badyna
90+2 - koniec
GOOOL 89 - Kuba Binerowski 4:2
GOOOL 88 - Kuczmiński samobójcza, 3:2
GOOOL 69 - Daniel Sławiński 3:1
GOOOL 56 - Bartosz Fafiński 2:1
45 - 1:1, przerwa
40 - 1:1
35 - 1:1
GOOOL 26 - Tomasz Szablewski 1:1
19 - 1:0
14 - okazja Lidera, Tomasz Szablewski nad poprzeczką
GOOOL 12 - Marcin Wanat 1:0
5 - 0:0
g. 14, s. Marcin Wódkowski z Bydgoszczy

Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska 1:4 (0:3)
Informuje Michał Arciszewski
90 - 1:4. Kujawianka wicemistrzem 4 ligi w sezonie 2017/18
GOOOL 80 - Krzysztof Szal 1:4
70 - 0:4
GOOOL 51 - Grzegorz Brzeziński z rzutu wolnego 0:4
45 - 0:3, przerwa
GOOOL 30 - Grzegorz Brzeziński 0:3
GOOOL 16 - Kamil Zieliński 0:2
GOOOL 7 - Kamil Kuropatwiński 0:1. 41 bramka kapitana Kujawianki
1 - gospodarze od środka
g. 13, Gębice, s. Marcin Liana ze Żnina).

Lech Rypin - Polonia Bydgoszcz 4:0 (1:0)
90 - pewna wygrana Lecha, który do Bydgoszczy pojechał tylko w 14-osobowym składzie (3 juniorów na ławce). Jeżeli Kujawianka zdobędzie minimum punkt w Mogilnie Polonia skończy rozgrywki na 3 miejscu
GOOOL 76 - Martyn Trędewicz 4:0
GOOOL 72 - Piotr Buchalski 3:0
60 - 2:0
GOOOL 48 - Martyn Trędewicz 2:0
45 - 1:0
GOOOL 17 - Radosław Lewandowski 1:0
g. 12, s. Sylwester Rasmus z Kończewic - mecz w Bydgoszczy;

Wisła Nowe - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:1 (2:0)
Informuje Przemysław Balewski
90+3 - koniec. W Wiśle zadebiutowało dwóch wychowanków, juniorów młodszych: Kacper Sikorski i Maciej Adrychowski,
90 - 3 minuty doliczone
75 - 3:1
GOOOL 67 - Paweł Górski 3:1
GOOOL 46 - Szymon Hazek 2:1
45 - 2:0, przerwa, zdecydowana przewaga Wisły i zasłużone prowadzenie
GOOOL 31 - Michał Horna po ładnej asyście Dawida Górskiego
20 - 1:0
GOOOL 13 - Michał Horna podaje do Filipa Sikorskiego, junior Wisły spokojnie wykańcza akcję gospodarzy 1:0
5 - 0:0
1 - Wisła od środka
g. 11, s. Szymon Raniszewski z Bydgoszczy

Sparta Brodnica - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:0 (1:0)
Informują: Piotr Filipski, Dominik Malicki
90 - koniec
85 - 1:0
80 - 1:0
75 - 1:0
65 - 1:0
45 - 1:0
40 - 1:0
20 - 1:0
GOOOL 10 - Adam Reise 1:0
3 - 0:0
godz. 11:06 - początek meczu
g. 11, s. Piotr Ciesielski z Włocławka

Piątek:
Chełminianka Chełmno - Legia Chełmża 3:0 (2:0)
Informuje Rafał Dobrowolski
90 - 6 z rzędu wygrana Chełminianki w których strzeliła 20 goli !
GOOOL 87 - Dawid Piasecki 3:0
75 - 0:0
60 - 2:0
50 - 2:0
45 - przerwa, 2:0
GOOOL 45 - Piotr Gross 2:0
GOOOL 31 - Mateusz Kordowski 1:0
25 - 0:0
18 - 0:0
5 - 0:0
g. 18, sędziuje Łukasz Bania z Torunia);

Zaległy mecz z 19. kolejki (20 czerwca)
Pogoń Mogilno - Chemik Moderator Bydgoszcz 4:2 (1:1)
Bramki: Wiktor Mrówczyński 3 (18, 85, 90+2), Mateusz Nawrocki (71) - Maciej Kot (4), Gracjan Zeglarski (87)

1. Chemik Bydgoszcz 34 74 86-29

2. Kujawianka Izbica Kuj. 34 70 97-45
3. Polonia Bydgoszcz 34 67 68-52
4. Pogoń Mogilno 34 60 78-53
5. Sparta Brodnica 34 59 55-40
6. Start Warlubie 34 52 58-47
7. Lech Rypin 34 52 73-61
8. Orlęta Aleksandrów Kuj. 34 50 54-49
9. Notecianka Pakość 34 48 64-56
10. Cuiavia Inowrocław 34 47 65-62
11. Wisła Nowe 34 47 66-71
12. Chełminianka Chełmno 34 45 61-70
13. Unia Janikowo 34 45 67-65
14. Legia Chełmża 34 44 35-53

15. Kujawiak Kowal 34 38 54-73
16. Lider Włocławek 34 36 63-87
17. Sokół Radomin 34 29 38-71
18. Naprzód Jabłonowo 34 11 33-131

Czołówka snajperów (pełna klasyfikacja strzelców na następnej stronie)
Kamil Kuropatwiński Kujawianka 41
Przemysław Kędziora Unia 38
Wiktor Mrówczyński Pogoń 25
Dariusz Słupski Cuiavia 18
Tomasz Szablewski Lider 18

Awans - Chemik
Pewny spadek - Naprzód, Sokół, Kujawiak, Lider (więcej drużyn już nie spadnie).

WYNIKI, STRZELCY 4 LIGA KUJAWSKO-POMORSKA SEZON 2017/18

Ostatnia kolejka sezonu to także czas podziękowań.

W redagowaniu podsumowań każdej kolejki w Gazecie Pomorskiej, a przede wszystkim przy relacjach na żywo na portalach www.pomorska.pl i www.wloclawek.naszemiasto.pl pomagało duże grono tzw. korespondentów, informatorów. Za pomoc panowie bardzo dziękuje. Przede wszystkim podziękowania kieruje do następujących osób: Dominik Malicki, Michał Arciszewski, Mariusz Krzyżanowicz, Wojciech Jędrzejewski, Grzegorz Gębala, Piotr Filipski, Daniel Bukowski, Robert Konieczny, Jarosław Budziło, Kamil Dąbrowski, Bartosz Sobierajski, Cezary Smieszny, Hubert Chmielewski, Kamil Walczak, Przemysław Balewski, Mirosław Brzóska, Rafał Dobrowolski, Marcin Kulewski, Patryk Wiśniewski, Józef Kutka, Wojciech Nawrocki, Jerzy Zapiec, Marcin Badyna, Wojciech Schwertfeger.

Wideo. Włocłavia Włocławek świętuje awans do 4. ligi piłki nożnej

Klasyfikacja strzelców
Kamil Kuropatwiński Kujawianka 40

Przemysław Kędziora Unia 37

Wiktor Mrówczyński Pogoń 25

Dariusz Słupski Cuiavia 18

Tomasz Szablewski Lider 17

Maciej Lewandowski Lider/Kujawianka (9) 16

Dawid Janicki Chemik 15

Dawid Górski Wisła 14

Patryk Podolski Polonia 14
Mateusz Nawrocki Pogoń 14
Dawid Piasecki Chełminianka 14
Michał Pokora Wisła 13
Kamil Kala Notecianka 13
Marek Magdziński Lech 13

Paweł Jachowski Sokół 12
Marcin Wanat Start/Chełminianka (8) 11
Mateusz Bujanowski Start 11
Adam Kardasz Polonia 11
Szymon Moszczyński Lech 11
Hubert Szymczak Kujawiak 11
Radosław Mik Chemik 11

Adam Reise Sparta 10
Miłosz Sadowski Orlęta 10
Oleg Tabaka Kujawianka 10
Łukasz Grube Kujawiak/Lider (6) 10
Dawid Kwiatkowski Kujawiak 10
Michał Kruszczyński Cuiavia 10
Maciej Kot Chemik 10

Michał Horna Wisła 9
Dominik Jelonek Unia 9
Kuba Binerowski Start 9
Krzysztof Szal Pogoń 9
Arkadiusz Kozłowski Naprzód 9
Łukasz Dormowicz Legia 9
Kamil Zieliński Kujawianka 9

Rafał Kubacki Polonia 8
Filip Jagielski Pogoń 8
Bartosz Maćkiewicz Orlęta 8
Patryk Dudkiewicz Lider 8
Maciej Rożnowski Lech 8
Martyn Trędewicz Lech 8
Robert Frasz Chemik 8
Michał Żurowski Chemik 8
Wojciech Ernest Chełminianka 8

Łukasz Ciechowski Sparta 7
Waldemar Jachowski Sokół 7
Bartłomiej Delekta Notecianka 7
Łukasz Galanciak Kujawianka 7
Vitalii Shvets Kujawiak 7
Arsenii Protsyshyn Cuiavia 7
Piotr Gross Chełminianka 7

Piotr Myścich Wisła 6
Marcin Rupiński Sparta 6
Piotr Marcinkowski Sokół 6
Tomasz Sarnowski Polonia 6
Jacek Wojciechowski Pogoń 6
Roger Babiarz Notecianka 6
Michał Łazarski Lider 6
Radosław Fodrowski Lech 6
Ariel Jastrzembski Cuiavia 6
Szymon Maziarz Chemik 6
Robert Kawałek Chemik 6
Szymon Marks Chełminianka 6

Bartosz Fafiński Start 5
Ivan Kovch Sparta 5
Maciej Koczur Sparta 5
Kamil Brzustowicz Notecianka 5
Marcin Słowiński Notecianka 5
Amadeusz Olszewski Naprzód 5
Jan Kołodziejski Lider 5
Łukasz Smolarz Legia 5
Piotr Buchalski Lech 5
Przemysław Kowalski Kujawianka 5
Paweł Olszewski Chemik 5

Jarosław Kopiński Wisła 4
Damian Lewandowski Unia 4
Daniel Sławiński Start 4
Bartosz Zalewski Sparta 4
Szymon Ciechowski Sparta 4
Oskar Brzuszczak Sparta 4
Jakub Makowski Polonia 4
Robert Sawicki Polonia 4
Lucky Ekueme Polonia 4
Łukasz Nowak Polonia 4
Lucjan Jaroszewski Orlęta 4
Adam Modzieniak Orlęta 4
Dominik Smołko Orlęta 4
Vadim Povolotskyi Orlęta 4
Sebastian Smieszny Orlęta 4
Norbert Rościszewski Notecianka 4
Kacper Mozgawa Notecianka 4
Kamil Piasecki Naprzód 4
Karol Makowski Naprzód 4
Patryk Smolarz Legia 4
Paweł Lewandowski Lech 4
Mateusz Szymborski Lech 4
Mariusz Cichowlas Kujawianka 4
Kacper Ciesielski Kujawiak 4
Arkadiusz Suchomski Kujawiak 4
Damian Ratajczyk Kujawiak 4
Dawid Jastrzębski Cuiavia 4
Przemysław Misiaszek Chełminianka 4

Łukasz Filip Wisła 3
Mikołaj Plewa Unia 3
Justyn Jurczak Start 3
Antoni Krajnyk Pogoń 3
Błażej Duszyński Pogoń 3
Łukasz Kempski Notecianka 3
Mikołaj Bednarek Notecianka 3
Bartłomiej Grube Lider 3
Tomasz Rogóż Legia 3
Dorian Banasiak Legia 3
Kazuama Nishizawa Lech 3
Jakub Trędewicz Lech 3
Radosław Rybka Lech 3
Bartosz Śmigiel Kujawiak 3
Sebastian Hulisz Cuiavia 3
Patryk Wiśniewski Cuiavia 3
Mateusz Brzóstowski Cuiavia 3
Sławomir Roszak Cuiavia 3
Wiktor Osiński Chemik 3
Aleksander Śmiejewski Chełminianka 3
Fabian Chabowski Chełminianka 3

Paweł Górski Wisła 2
Mateusz Gretkowski Wisła 2
Filip Sikorski Wisła 2
Dawid Deresiewicz Unia 2
Dariusz Lewandowski Unia 2
Jakub Losik Unia 2
Mateusz Poczwardowski Unia 2
Rafał Bujnowski Start 2
Nikodem Ceyer Start 2
Jay Jaskólski Start 2
Jakub Dreszler Start 2
Jędrzej Chyła Start 2
Adrian Kural Sparta 2
Krystian Janczak Sparta 2
Sebastian Brzóska Sparta 2
Przemysław Jachowski Sokół 2
Artur Bruzdewicz Sokół 2
Paweł Piotrowski Sokół 2
Przemysław Januszewski Polonia 2
Jakub Koźbiał Polonia 2
Jakub Kościecha Polonia 2
Łukasz Retlewski Pogoń 2
Krzysztof Urtnowski Pogoń 2
Łukasz Rutecki Orlęta 2
Maciej Gawroński Orlęta 2
Serhiy Bihus Orlęta 2
Adam Bujak Notecianka 2
Michał Szot Notecianka 2
Marcin Słowiński Notecianka 2
Przemysław Swojnóg Notecianka 2
Szymon Hanzek Naprzód 2
Damian Magalski Naprzód 2
Dawid Wojtczak Lider 2
Mateusz Dewil Lider 2
Damian Bulman Legia 2
Mateusz Komur Legia 2
Rafał Etmański Legia 2
Grzegorz Brzeziński Kujawianka 2
Michał Żuchowski Kujawianka 2
Witold Jakubowski Kujawiak 2
Wiktor Majchrzak Cuiavia 2
Andrii Gladysh Cuiavia 2
Daniel Włosiński Chemik 2
Patryk Nowak Chemik 2
Szymon Babiarz Chemik 2
Dawid Raszka Chemik 2
Beniamin Czajka Chemik 2
Mateusz Kordowski Chełminianka 2
Miłosz Węgierek Chełminianka 2
Szymon Brzeziński Orlęta 2

Patryk Obiała Wisła 1
Krystian Torłop Wisła 1
Radosław Wojciechowski Wisła 1
Piotr Reszke Wisła 1
Mikołaj Pankowski Wisła 1
Tomasz Ziółkowski Wisła 1
Radosław Kanik Unia 1
Kacper Kumor Unia 1
Oleksandr Lytviak Unia 1
Dawid Bocian Unia 1
Dawid Pieszak Unia 1
Patryk Klimek Start 1
Dawid Duma Start 1
Tomasz Adamczyk Start 1
Patryk Jarantowicz Start 1
Michał Zarembski Start 1
Hubert Oblizajek Start 1
Bartosz Kaczyński Sparta 1
Radosław Gajkowski Sparta 1
Radosław Simson Sparta 1
Piotr Lamka Sparta 1
Michał Szczęśniak Sparta 1
Dawid Muchewicz Sokół 1
Rafał Stefański Sokół 1
Jakub Pukłacki Sokół 1
Łukasz Chruścicki Polonia 1
Szymon Kmiecik Polonia 1
Adam Cieślewicz Pogoń 1
Robert Matelski Pogoń 1
Damian Łuczak Pogoń 1
Oskar Woźniak Pogoń 1
Radosław Czułkowski Orlęta 1
Filip Sąsała Orlęta 1
Remigiusz Wojnowski Orlęta 1
Adrian Prysak Orlęta 1
Mariusz Żywica Orlęta 1
Bartosz Babiarz Notecianka 1
Valentin Dah Naprzód 1
Paweł Kwiatkowski Naprzód 1
Bartosz Wilkanowski Naprzód 1
Karol Wilmowicz Naprzód 1
Bartosz Leiss Naprzód 1
Piotr Stępniak Lider 1
Janusz Olach Lider 1
Daniel Wiliński Lider 1
Oskar Lipka Lider 1
Bartosz Czyżewski Lider 1
Adam Piątkowski Legia 1
Oskar Etmański Legia 1
Kamil Czyżniewski Legia 1
Bartosz Szpręglewski Legia 1
Ernest Teclaw Legia 1
Radosław Lewandowski Lech 1
Sebastian Popieliński Kujawianka 1
Mateusz Przybyszewski Kujawianka 1
Bartłomiej Mielczarek Kujawianka 1
Tycjan Tatara Kujawiak 1
Robert Jakubowski Kujawiak 1
Mateusz Kucharski Cuiavia 1
Piotr Timm Cuiavia 1
Mikołaj Błaszczyk Cuiavia 1
Bartosz Burzyński Cuiavia 1
David Babayan Cuiavia 1
Adrian Raszka Chemik 1
Marcin Gołata Polonia 1
Gracjan Żeglarski Chemik 1
Szymon Adamczyk Chełminianka 1
Damian Siek Kujawianka 1
Błażej Kopka Naprzód 1

Samobójcze
Błażej Duszyński dla Wisły (Pogoń) 1
Serhiy Bihus dla Wisły (Kujawianka) 1
Fabian Sudoł dla Startu (Notecianka) 1
Bartosz Leiss dla Startu (Naprzód) 1
Dorian Banasiak dla Polonia (Legia) 1
Łukasz Rybczyński dla Pogoni (Cuiavia) 1
Karol Żuchowski dla Notecianki (Naprzód) 1
Bartosz Pawkin dla Kujawianki (Legia) 1
Łukasz Filip dla Chemika (Wisła) 1
Vadim Povolotskyi dla Chemika (Orlęta) 1

Kujawiak Lumac - Cuiavia 1:0 (0:0), Damian Ratajczyk (60)

Notecianka Pacio - Sokół 1:2 (1:1), Dawid Krawczyk (21) - Piotr Marcinkowski (27), Paweł Jachowski (74, karny)

Unia - Orlęta 1:3 (0:1), Przemysław Kędziora (59) - Adam Młodzieniak (10), Szymon Brzeziński (73, karny), Miłosz Sadowski (81)

Start - Lider 4:2 (1:1), Marcin Wanat (12), Bartosz Fafiński (56), Daniel Sławiński (69), Kuba Binerowski (89) - Tomasz Szablewski (26), Mikołaj Kuczmiński (88, samobójcza)

Pogoń - Kujawianka 1:4 (0:3), Krzysztof Szal (80) - Kamil Kuropatwiński (7), Kamil Zieliński (16), Grzegorz Brzeziński 2 (30, 51, wolny)

Lech - Polonia 4:0 (1:0), Radosław Lewandowski (17), Martyn Trędewicz 2 (48, 76), Piotr Buchalski (72)

Wisła - Naprzód 3:1 (2:0), Filip Sikorski (13), Michał Horna (31), Paweł Górski (67) - Szymon Hazek (46)

Sparta - Chemik Moderator 1:0 (1:0), Adam Reise (10)

Chełminianka - Legia 3:0 (2:0), Mateusz Kordowski (31), Piotr Gross (45), Dawid Piasecki (87)

Zaległy mecz z 19. kolejki (20 czerwca)
Pogoń Mogilno - Chemik Moderator Bydgoszcz 4:2 (1:1)
Bramki: Wiktor Mrówczyński 3 (18, 85, 90+2), Mateusz Nawrocki (71) - Maciej Kot (4), Gracjan Zeglarski (87)

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

24.06.2018, 13:13

Orleta Pany

24.06.2018, 06:54

Notecianka- Sokół Radomin

23.06.2018, 22:21

To jaki ty mecz oglądałeś skoro polonia wygrała z lechem?Dnia 23 .06.2018 to Lech wygrał z Polonią 4 do jaja.Chyba pijany byłeś.

23.06.2018, 19:16

Ale jaja 65 letni zawodnik na boisku Czy zarządowi przypomniało się po 15 latach że trzeba pożegnać zasłużonego zawodnika i dzialacza ale jak mówią lepiej późno niż wcale

23.06.2018, 17:11

Bylem na wszystkich obiektach IV ligi najładniejszy stadion ma Cuiavia Inowrocław

23.06.2018, 16:31

Cuiavia Inowrocław i Lider Włocławek (a zaraz w 4 lidze Włoclavia) - zdecydowanie dwa najładniejsze obiekty. A widziałem stadiony wszystkich klubów z naszej ligi na żywo.

23.06.2018, 11:50

Nie boli bo mój zespól pewnie się utrzymał rycerze wiosny

23.06.2018, 11:43

a najbardziej to boli spadkowiczów

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3